+48 690-485-381 info@vitroplus.pl
oferta

Daszki szklane na podporach

System daszku szklanego na podporach składa się podpór wykonanych ze stali nierdzewnej które możemy przygotować na życzenie klienta w indywidualnej kolorystyce palety RAL.

Za pomocą specjalnych mocowań punktowych łączymy je z taflą szkła bezpiecznego hartowanego lub szkła bezpiecznego, hartowanego i laminowanego.  Ilość  zastosowanych podpór definiuje wielkość i ciężar zastosowanej tafli szkła które jest przygotowane zgodnie z indywidualnymi wymiarami wskazanymi przez klienta , uwarunkowaniami technicznymi i możliwościami montażowymi po wcześniejszym wykonanym przez Nas pomiarze.

Specyfika tego rozwiązania pozwala na montaż na wielu rodzajach elewacji, szczególnie w miejscach gdzie nie ma możliwości montażu odciągu górnego przez ograniczenia konstrukcyjne.

Jest to rozwiązanie niezwykle estetyczne wizualnie i wspaniale wpisuje się w wygląd większości  elewacji. Podobnie jak w przypadku daszka szklanego na odciągach montaż na elewacji z warstwami ocieplenia budynku, daszki montuje się na dystansach co ogranicza ingerencję w jej powierzchnie.

System ten również pozwala na montaż kilku daszków w bezpośrednim sąsiedztwie, co pozwala zadaszyć bardzo dużą powierzchnię wzdłuż elewacji.

Zapytaj o produkt!

O nas

Przywiązujemy wyjątkową uwagę do naszych produktów,
od początku procesu produkcji, przez obróbkę szkła, aż do montażu wyjątkowych elementów zdobień Państwa otoczenia.

Opinie od naszych Klientów

OTWARCIE NOWEJ SIEDZIBY

Własne miejsce skupiające się na produkcji szkła w różnych postaciach

W roku 2000 z dumą możemy ogłosić otwarcie nowej siedziby Vitro-Plus. Własna przestrzeń i lokalizacja dają swobodę i służą podnoszeniu standardów dla dobra naszych klientów.

Skon

Kontakt

Masz pytania?

adres

Baranowo, ul. Rzemieślnicza 83,
62-081 Przeźmierowo
NIP: 7812041010
REGON: 523272541

Pn - Pt

7:00 - 15:00

Sb - Nd

zamknięte

Kontakt

Masz pytania?

adres

Baranowo, ul. Rzemieślnicza 83,

62-081 Przeźmierowo

NIP: 7812041010

REGON: 523272541

Pn - Pt

7:00 - 15:00

Sb - Nd

zamknięte