+48 690-485-381 info@vitroplus.pl

Nowości

 

OFERTA

Drzwi Ukryte

System wysokich drzwi w aluminiowej bezprzylgowej konstrukcji skrzydła i ościeżnicy do maksymalnej wysokości 300 cm. Powyżej wymiaru 300 cm na indywidualne zapytanie.  W standardzie oferujemy wykończenie szkłem MATELAC, LACOBEL z palety dostępnych kolorów, lustrem lub szkłem w dowolnym kolorze z palety RAL. Możliwość zastosowania innych materiałów wykończeniowych jak płytka ceramiczna, spiek kwarcowy o maksymalnej grubości 8 mm na indywidualne zamówienie.

W standardzie również ościeżnica licowana ze ścianą, bezprzyglowa do wyboru anodowana lub malowana według RAL.

W oferowanym systemie drzwi licują się ze ścianami obłożonymi materiałami tej samej grubości. 

Daszki szklane z oświetleniem

 

System daszku szklanego z oświetleniem LED wykonany jest z aluminium a jego powierzchnia jest lakierowana proszkowo na kolor antracytowy RAL 7016. Istnieje możliwość przygotowania indywidualnej kolorystyki profilu według palety RAL.

W przypadku tego rozwiązania jedynym elementem montażowym jest profil w którym zostaje umieszczone szkło hartowane o grubości 10mm. Istnieje możliwość zastosowanie szkła 55.1, 55.2, 55.3 lub 55.4 składającego się z dwóch tafli szkła hartowanego o grubości 5 mm połączonych ze sobą w procesie laminowania folią tworząc niebywale bezpieczną odmianę szkła ESG VSG.

Wymiar maksymalny szkła jaki można zastosować w tym rozwiązaniu to 1400 mm szerokości na 800 mm głębokości, co pozwala uzyskać wraz z profilem wysięg 871 mm.

Podświetlenie LED umieszczone wewnątrz profilu rozświetla taflę szkła dzięki czemu uzyskujemy niebywały efekt wizualny.

Montaż na wielu rodzajach elewacji . W przypadku warstwy ocieplenia budynku, daszek montuje się na dystansach co ogranicza ingerencję w powierzchnie elewacji.

System ten pozwala na montaż kilku daszków w bezpośrednim sąsiedztwie, co pozwala zadaszyć bardzo dużą powierzchnię wzdłuż elewacji.

Zpytaj o produkt!

oferta

Listwy przypodłogowe

W naszej ofercie znajdziesz listwy przypodłogowe zaprojektowane jako uniwersalne wykończenie i dopełnienie różnego rodzaju podłóg.

 Perfekcyjny narożnik wewnętrzny i zewnętrzny dzięki specjalnemu wykończeniu nie wymaga żadnych dodatkowych akcesoriów.

Rdzeń HDF, otoczonym bezchlorkowym polimerem PP/TPE, z elastycznymi krawędziami w górnej i dolnej części doskonale uszczelniającymi drobne szczeliny. Listwa jest bardzo wytrzymała na wszelkie uszkodzenia.

Po za tradycyjnymi dekorami dopasowanymi do wielu popularnych pokryć podłogowych dostępne są również listwy w odcieniach miedzi, chromu lub stali.

Listwy w zależności od rodzaju dostępne są w wysokości od 40 do 100 mm.

Zpytaj o produkt!