+48 690-485-381 info@vitroplus.pl
dla producentów

Grawerowanie szkła i luster Poznań

Szkło zawsze było cenione zarówno jako materiał użytkowy, jak i za swoje walory dekoracyjne. Dziś jest ono jeszcze bardziej popularne. Produkowane przez Naszą Firmę elementy szklane np. ścianka prysznicowa, stopnie szklane, balustrady, drzwi szklane, szkło meblowe są funkcjonalne, a zarazem tworzą luksusowe wykończenie wnętrz. Obecność szkła jest odczuwalna każdego dnia.

Chcąc się wyróżnić, można ozdabiać przedmioty znajdujące się wokół. Skoro dekorowane są ściany i meble to dlaczego nie szkło? Grawerka na szkle i lustrach pozwoli nadać wyjątkowy charakter z pozoru zwykłym przedmiotom. Szklana ścianka działowa, blat lub lustro spersonalizowane w ten sposób ocieplą wnętrze, zaspokajając potrzebę indywidualizmu. Szkło użytkowe dekorowane szlachetnym grawerem, nada wnętrzu niecodzienny wygląd, co z pewnością spotka się z pozytywnym odbiorem otoczenia.

Jak wykonuje się grawer na szkle?

Grawery na szkle wykonuje się przy użyciu szlifierki CNC. Efekt jest niesamowity. Dekor ma gładką błyszczącą lub matową fakturę i jest w 100% zgodny z wcześniej wykonanym projektem. Jest to zdobienie trwałe, nie ma więc możliwości, że wzór zostanie zniszczony (tak jak np. farba ścierana z czasem z niektórych przedmiotów). Grawerowanie w szkle jest obecnie najszlachetniejszą techniką zdobienia tego materiału.

Grawerowanie szkła – zalety technologii laserowej

Wykonanie graweru za pomocą szlifierki CNC daje najlepsze efekty, zarówno pod względem estetyki, jak i trwałości. Powszechność tej metody nie jest przypadkowa. Grawer na szkle z użyciem szlifierki CNC ma następujące zalety:

  • indywidualny proces przygotowania i wykonania wzoru;
  • precyzyjne i szlachetne wykonanie;
  • dożywotnia trwałość wzoru.

Grawer – szkło bezbarwne, kolorowe i lustra

Dla obróbki CNC nie ma znaczenia, czy szkło jest bezbarwne, kolorowe, czy jest to lustro. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z faktu, że w przypadku zdobienia tą techniką, szkło musi być grubsze jeśli chcemy aby grawer był głębszy.

Grawerowanie na szkle – cena

Dokonujemy indywidualnej wyceny każdego zamówienia. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Po zapoznaniu się z potrzebami klienta podadzą oni informacje dotyczące ceny danej realizacji.

O nas

Przywiązujemy wyjątkową uwagę do naszych produktów,
od początku procesu produkcji, przez obróbkę szkła, aż do montażu wyjątkowych elementów zdobień Państwa otoczenia.

nowoczesne rozwiązania

bezpieczeństwo transportu

indywidualne projekty

OTWARCIE NOWEJ SIEDZIBY

Własne miejsce skupiające się na produkcji szkła w różnych postaciach

W roku 2000 z dumą możemy ogłosić otwarcie nowej siedziby Vitro-Plus. Własna przestrzeń i lokalizacja dają swobodę i służą podnoszeniu standardów dla dobra naszych klientów.

Skon

Kontakt

Masz pytania?

adres

Baranowo, ul. Rzemieślnicza 83,
62-081 Przeźmierowo
NIP: 7812041010
REGON: 523272541

Pn - Pt

7:00 - 15:00

Sb - Nd

zamknięte

Kontakt

Masz pytania?

adres

Baranowo, ul. Rzemieślnicza 83,

62-081 Przeźmierowo

NIP: 7812041010

REGON: 523272541

Pn - Pt

7:00 - 15:00

Sb - Nd

zamknięte